СВІТОВІ РЕКОРДИ

...

Наш вирощений алмаз внесено до Книги рекордів Гіннеса

Ми виготовили найбільший у світі алмаз, вирощений у лабораторії, і цей рекорд був підтверджений Книгою рекордів Гіннеса.

Докладніше »

...

Найбільший жовтий HPHT діамант

20,23 карат (Fancy Vivid Yellowish Orange, VS1) Унікальний результат - яскраво-жовтий дуже великий монокристалічний алмаз вагою 55,94 карата був вирощений у кубічному пресі, що працює в експериментальному режимі.

Докладніше »

...

Найбільший вирощений безбарвний алмаз

Світовий рекорд, 32,26 карата лабораторно вирощеного алмазу, також вирощено на наших виробничих потужностях менш ніж за 300 годин.

Докладніше »

...

Найбільший синій діамант HPHT

Також хочемо вам представити ще один з наших рекордів – вирощений у лабораторії синій діамант 10.07 карат (колір – Fancy Deep Blue, якість – SI1, форма огранювання – Emerald).

Докладніше »

УЧАСТЬ У ВИСТАВКАХ

...

JCK LAS VEGAS 2020

Наші камені представлені на всіх виставках. Наш ексклюзивний дистриб'ютор Meylor Global бере участь у міжнародних виставках для того, щоб мати можливість особисто познайомитись з нашими клієнтами, показати продукцію та обговорити подальшу співпрацю. Ми будемо раді вітати вас на майбутній виставці JCK у Лас-Вегасі, яка відбудеться у 2021 році у Sands Expo and the Venetian. Наш стенд номер 6135.

Докладніше »

...

IJT TOKIO 2020

З 20 по 23 січня 2020 року в Tokyo Big Sight – Міжнародному виставковому центрі наш офіційний дистриб'ютор компанія Meylor Global брала участь у 31-й Міжнародній ювелірній виставці Токіо та представляла наші вирощені діаманти.

Докладніше »

...

JIS MIAMI 2019

Наші вирощені діаманти були представлені нашим ексклюзивним дистриб'ютором Meylor Global на виставці JEWELLERS INTERNATIONAL SHOWCASE, у Маямі, з 4 по 7 жовтня 2019 року у конференц-центрі Майамі-Біч. Жовтнева виставка JIS Show є незамінною подією для всіх покупців предметів ювелірного мистецтва у США, які хочуть безпосередньо зв'язатися з провідними виробниками.

Докладніше »

...

JCK LAS VEGAS 2019

Наші вирощені діаманти були представлені нашим ексклюзивним дистриб'ютором Meylor Global на виставці JCK Las Vegas з 31 травня до 3 червня, яка проходила в Sands Expo and the Venetian.

Докладніше »

Напишіть нам

Ми відповімо вам протягом декількох годин.