Про компанію

Українська компанія Alkor-D є лідером у галузі вирощування великих чистих алмазів за допомогою технології Високого Тиску Високих Температур.

Наш склад налічує понад 15 000 одиниць продукції будь-якої якості, кольору, форми та розміру (від 1,00 мм до ексклюзивного каміння).

Основний асортимент, який ми пропонуємо - це діаманти ювелірної якості, представлені в розмірах від 0,01 до 20,00 карат.

Наші насичені кольорові камені синього, жовтого та рожевого кольору на 100% збігаються з натуральними кольорами завдяки нашій власній розробленій технології. 

Наш технологічний процес базується на новітніх розробках методу НРНТ (високого тиску та високих температур).

Наші діаманти, кольорові та безбарвні, вирощені в лабораторії, мають ті ж характеристики, що й природні діаманти, та супроводжуються сертифікатами про діаманти від провідних незалежних лабораторій, таких як IGI та GIA.

Також хочеться відзначити, що ми виготовили найбільший у світі алмаз, вирощений у лабораторії, вагою 109,81 карат, чорного кольору, і цей рекорд був підтверджений Книгою рекордів Гіннеса. Також у Алькор-Д є найбільший HPHT діамант у світі – 20,23 Ct (Fancy Vivid Yellowish Orange, VS1).

Компанія Алькор-Д має 3 головних партнери - ексклюзивний дистриб'ютор Meylor Global, ювелірний бренд Solo for Diamonds і завод з огранювання діамантів Ізумруд. Ми представляємо вам альтернативу природним алмазам. Адже завжди добре мати вибір. Ми виробляємо новий продукт – новий діамант, який показує наше ставлення до природи. Ми дійсно дбаємо про світ! Настав час замислитись про реальну ціну продуктів, які ми споживаємо. Використовуючи вирощені у лабораторії алмази, ми створили серйозний виклик видобутку природних алмазів.

Більше блиску, більше чистоти, більше прозорості разом із екологічною позицією дають нам більше гармонії у світі.

Якщо у вас є замовлення або питання, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб обговорити деталі. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці як для великих заводів, так і невеликих ювелірних майстерень. Ми також гарантуємо довгострокове партнерство та високу якість обслуговування.

Ще

Історія створення: технологія HPHT

Ми пропонуємо тільки алмази, вирощені за технологією HPHT (високих тисків і температур), яка прискорює природний процес, покращує його та робить його абсолютно не шкідливим для навколишнього середовища.

Кристали природного алмазу утворилися мільйони, а іноді й мільярди років тому на глибині 100-200 км під землею, де температура сягає 1100-1300 градусів за Цельсієм, а тиск становить 50-60 кілобарів.

 

Такі умови полегшують перехід вуглецю з графіту до іншої модифікації - алмаз, що має кубічну структуру, щільно заповнену атомами.

Згодом кристали переносяться на поверхню землі у вигляді вулканічної активності, яка створює «кімберлітові трубки».

Наша технологія заснована на новітній розробці методу HPHT – гармонійного симбіозу природних витворів, науки та людських технологій.

За допомогою спеціальних гідравлічних пресів кубічного типу метод HPHT відтворює природні геологічні умови, що виникають на глибині сотень кілометрів у мантії Землі. Умови є унікальним і потужним поєднанням екстремального тиску і дуже високих температур. Щоб виростити алмаз у кубічному пресі, крихітні натуральні або синтетичні алмазні затравки акуратно поміщають на дно ростової комірки. Шари додаткового металу та вуглецю у формі графіту потім делікатно викладаються на верх алмазних затравок. Потім ростову камеру поміщають в центр кубічного преса і нагрівають до 1500 градусів Цельсія, одночасно піддаючи 50-60 кілобар.При цій температурі і тиску метал у ростовій комірці плавиться, і графіт дуже повільно перетворюється через рідкий метал на нашу улюблену форму вуглецю, кристал алмазу

Запропоновані нами алмази HPHT вирощуються на контрольованих об'єктах професійними інженерами, вченими та техніками, які використовують мінімальну кількість електроенергії та ресурсів.

Процес створення алмазів є одним із найточніших і найскладніших методів виробництва, які коли-небудь були досягнуті людьми. Майже 50 років знадобилося для досягнення тієї чіткості, щоб вирощувати алмази високої якості вагою більше одного карата у плановому порядку.

В результаті цього процесу вирощені в лабораторії алмази мають таку ж кристалічну структуру, хімічний склад і подібність оптичних і механічних властивостей як у алмазів, що добуваються.Технологія HPHT зайшла настільки далеко, що тепер можна виробляти до 100 каратів алмазної сировини, захоплюючи гемологів, ювелірів і цінителів алмазів по всьому світу.

Наслідуючи природний процес, наші фахівці додатково використовують домішки для створення фантазійних кольорових алмазів: бор для отримання синього, азот для отримання жовтого. Рожеві діаманти є результатом незначних деформацій кристалічних ґрат алмазу через різні обробки після вирощування.

Ще

Напишіть нам

Ми відповімо вам протягом декількох годин.