ДИВІТЬСЯ ДАЛІ

Однією з опцій Алькор-Д є вирощування біо/прахових алмазів.

Кожен біо/праховий алмаз природньо вирощений і справді унікальний.

Єдина різниця між природними алмазами та біо алмазами заключається у їхньому походженні: атоми вуглецю біологічних алмазів походять зі спеціально відібраних і перетворених органічних залишків замість джерел вуглецю, виявлених під землею.

Наші біопрахові діаманти виготовляються з різних вихідних матеріалів, наприклад, волосся, крові, дерева, кремованих харчових продуктів або залишків.

- до 99,99% чистого вуглецю (чистота 4N);  із елементів життя.

- немає важких металів;  немає штучних барвників, немає нестабільних хімікатів.

- природні алмази, що використовуються в якості основного затравочного кристалу;  не використовуються CVDs.

Для виробництва наших біо/прахових алмазів використовуються лише процеси високого тиску, високої температури (HPHT) з використанням кубічних пресів.  Процес створення біо/прахового алмазу займає до 2 місяців залежно від бажаного розміру та кольору.

Перетворення органічного вуглецю на алмаз можливе завдяки тому, що вуглець є другим за поширеністю атомним елементом в організмі людини, а алмази складаються з кристалізованого вуглецю.

Вуглець може бути вилучений із волосся, крові, дерева, кремованих людських або тваринних залишків у вигляді частинок або газоподібної форми при нагріванні.

Вуглець разом з іншими елементами очищають, наприклад, методом кислотного очищення і потім графітізують.

Потім отриманий графітований матеріал поміщають у певну зростаючу комірку прес-установки HPHT.

Тривалість процесу вирощування залежить від необхідного розміру каменю.

Таким чином, якщо клітина, що росте, буде залишатися в HPHT-пресі довше, ми отримаємо більший алмаз.

Ми можемо зробити кілька кольорів, таких як синій, жовтий чи чистий безбарвний.

Людське волосся складається на 50% з вуглецю.

Для створення одного або кількох Біо/прахових діамантів нам потрібно мінімум 10 г волосся.

У той час, як людське тіло містить близько 20% вуглецю.  У цьому випадку наші діаманти можуть бути створені з 50 г праху.

Для будь-якого іншого органічного матеріалу, будь ласка, проконсультуйтеся з нашим фахівцем щодо оптимальної кількості необхідних матеріалів.

Ми можемо видобувати алмази з праху практично всіх тварин, включаючи кішок, собак, коней, хом'ячків, птахів, шиншил, кроликів і т.д.

Цей процес дає можливість перетворити порох домашніх тварин на алмази і є найкращим способом вшанувати пам'ять і зберегти кожен момент, який ви розділили зі своїми дорогоцінними друзями.

Крім кремованого праху померлого, ви можете додати фотографії померлого, особисті листи, щоденники та інші природні елементи життя.

Ви можете перетворити будь-яку значну для вас річ на біо-алмаз.

Якщо ви хочете зберігати при собі частинку коханої людини, то найкращий спосіб помістити такий діамант у підвіску, каблучку або іншу прикрасу та ділитися її красою з іншими.

Сенс цієї прикраси глибший і чуттєвіший, ніж простий сувенір, це можливість для членів сім'ї зцілити та зберегти тверду пам'ять про своїх близьких і завжди бути разом.

Уявіть, як це може бути романтично, якщо ви зробите пропозицію дівчині з діамантом, виготовленим, наприклад, з найкрасивішої унікальної квітки, або з листа коханій людині, який пояснює ваші почуття, або з фотографій, де ви щасливі разом.

Цей камінь матиме не лише романтичну історію створення, а й позитивну енергію кохання всередині, яка, напевно, може сильно вплинути на ваші стосунки.

 Популярною опцією зараз є вирощування Персонального діаманта з крапель крові: це можуть бути краплі крові закоханих, з таких діамантів можна виготовити каблучку дівчині та перстень хлопцю, або інкрустувати ці діаманти в обручки;

також це можуть бути краплі крові синів/дочок для виготовлення особливого подарунка коханій мамі.

Ця послуга – найкращий спосіб включити найцінніші спогади в подарунок для вашої коханої людини та зробити пропозицію за допомогою особливої пам'ятної каблучки з діамантом.

Напишіть нам

Ми відповімо вам протягом декількох годин.